Šatny

 

 

Prostory šaten řešíme moderními šatními skříňkami, které jsou vyrobeny z kvalitního materiálu z LTD desek tl. 18 mm s odolnou ABS hranou. Atraktivnost šatních skříněk je způsobena jednak jejich praktičností a také zamezením ztrát  a krádeží oděvů a obuvi. V neposlední řadě dřevěné skříňky vytvářejí příjemnou atmosféru v mnohdy ponurých prostorách šaten.  Často jsou tato místa spojena s odpočinkovou zónou pro žáky, kde mají k dispozic dostatek laviček, ale také  stolky se židlemi vedle školních kantýn, bufetů a potravinových a nápojových automatů.

Šatní skříňky jsou standardně vyráběny ve třech výškách a na nich také záleží, kolik žáků je umístěno v jednolivém boxu. Skříňky vysoké 90 cm a 140 cm jsou určeny pro jednoho žáka a skříňky vysoké 180 cm mohou být připraveny až pro dva žáky.

Skříňky jsou vybavené odkladnými policemi, háčky na oděv, plastovou proložkou na obuv a mechanismem na uzamykání pomocí visacího zámku.

Při realizaci šaten dbáme na využití celého prostoru, tzn. rozmístění dostatečného počtu laviček, které mohou být spojeny k sobě. Na radiátory topení mohou být vyrobeny kovové kryty, které jsou zároveň uzpůsobeny pro sezení žáků apod.

Pro jednodušší orientaci zákazníka při plánování šaten uvádíme v sekci šatní skříňky cenu za jeden box. Pro kalkulaci šaten tedy není důležité kolik bude použito skříní s pěti boxy a kolik skříní se třemi nebo dvěmi boxy. Rozhodující je celkový počet boxů potřebný pro Vaši školu či firmu. Přesné umístění a použití jednotlivých typů skříněk se dořeší s Vaší účastí ve 3D zpracování.